Лічильник пального для вантажівки MAN
Нещодавно ми впровадили рішення з контролю пального на вантажівці MAN для нашого клієнта. Головним завданням було: фіксація кількості використаного пального під час виконання рейсів з доставки вантажів.
Для цього випадку ми обрали лічильник пального українського виробництва, який нещодавно з’явився на ринку і впевнено завойовує позиції в якості надійного пристрою для різних видів транспортних засобів та техніки.
Варто зауважити, що лічильник пального не відстежує та не передає в систему моніторингу дані про залишки пального в баку, заправки та зливи - для цього варто використовувати ДРП. Головне завдання лічильника (або як його ще називають - витратоміра) підрахувати кількість пального що пройшла крізь нього від паливного бака до двигуна.
Лічильник пального M2M F2 з пропускною здатністю 200 л/год повністю задовольнив потреби клієнта та мав всі необхідні технічні характеристики для ефективного використання в нашому випадку:
- тиск пального: від 0,2 до 2,5 МПа;
- кінематична в'язкість пального: від 1,5 до 6,0 мм2/с;
- розмір сторонніх включень в рідині: не більше 0,1 мм;
- температурний діапазон: -25...+85°C;
- інтерфейс CAN.
На додаток було встановлено деаератор пального M2M D500. Деаератор забезпечує відокремлення повітря, яке може потрапляти в паливну систему, та виконує роль регулятора подачі пального до паливного насоса.
Особливістю встановлення лічильників пального є необхідність зробити врізку в паливну систему ТЗ, тому важливо правильно вибрати місце встановлення та виконати всі необхідні дії для якісного монтажу пристрою. Технічно правильний монтаж, використання якісних фільтрів та постійна підтримка обладнання в належному стані дозволяють отримати показники витрат пального з похибкою до 1%, що надзвичайно важливо для точного обліку пального на підприємстві.
Після успішного монтажу обладнання та налаштування передачі даних в систему моніторингу OVERSEER замовник в особистому кабінеті отримує інформацію щодо витрат пального в реальному часі та у вигляді Звіту.
В режимі реального часу відображається інформація про:
- абсолютну витрату пального;
- потік пального;
- тощо.
Шаблон Звіт по витратах пального за даними лічильника доступний в системі моніторингу для транспортних засобів із встановленими лічильниками і його формування займає лічені секунди.
Звіт містить дані за обраний період про:
- витрата по лічильнику (фактична);
- середня витрата по лічильнику на 100 км;
- середня витрата по лічильнику на годину;
- кількість відпрацьованих мотогодин.
Цікавить облік пального для вантажного транспорту?
Звертайтесь і наші менеджери оберуть необхідно обладнання відповідно до потреб саме вашого бізнесу!