+380 (50) 389 52 00
ua

Справжній детектив або як не треба зливати паливо

15/03/2019
Почалася історія звичайним весняним робочим ранком технічної підтримки, звернувся до нас один із клієнтів із запитом, на рахунок правдивості зафіксованого зливу, мовляв, допоможіть не можу зрозуміти був чи не був той слив і що тепер робити з водієм.Почалася історія звичайним весняним робочим ранком технічної підтримки, звернувся до нас один із клієнтів із запитом, на рахунок правдивості зафіксованого зливу, мовляв, допоможіть не можу зрозуміти був чи не був той слив і що тепер робити з водієм.

Почали розбиратися що до чого, знайшли на Wialon потрібний об'єкт, відкрили звіт, бачимо злив, як і казав раніше клієнт. Далі почали аналізувати графік, з графіка побачили що якийсь він не такий, що не вистачає трохи повідомлень і падіння палива було різким, перейшли в повідомлення на точку початку зливу і почали аналізувати.У повідомленнях ми побачили, що до початку передбачуваного зливу об'єкт їхав і раптом різко почав скидати швидкість, але моменту зупинки немає, немає повідомлень із нульовою швидкістю. Переглянувши все ще раз зрозуміли що в трекері немає вбудованого АКБ і живлення було відключено від GPS-текера ще до повної зупинки авто, тому що наступні повідомлення починаються через 5 хвилин і вже зі швидкістю, але з недостатнім паливом в баку.Після аналізу ми вирішили докладніше розглянути що ж знаходитися там де був зафіксований слив, для цього ми взяли координату передану трекером до моменту зливу, так як наступна координата була вже через 70 метрів, що дивно, тому як якби водій їхав без зупинок, то був би набагато далі ніж 70 метрів і помістили її в Google Карти і побачили місце зупинки і на узбіччі якийсь ''вагончик'' і вже заради інтересу перейшли в режим панорами з метою побачити там незвичайне.І так, ми побачили.. Побачили точно в тому місці, місці зливу 30 літрів палива, табличку з величезним написом 'КУПЛЮ ДТ', дана табличка ще раз підтвердила наявність зливу палива, після чого ми все повідомили клієнту.

Про долю водія ми не знаємо, але думаємо, що завдяки системі контролю палива зливати він більше не буде, принаймні не у нашого клієнта і не в цьому місці.

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Переконайтеся у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!
Зв'яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.