+380 (50) 389 52 00
ua

CAN шина: розширення набору параметрів, що зчитуються

15/08/2019
Виробники GPS трекерів не стоять на місці, і ми разом з ними. Читанням даних з CAN шини легкового авто за рівнем палива та оборотами двигуна вже мало кого можна здивувати, а ось читання додаткових параметрів щодо систем безпеки, ременів, помилок двигуна та інше – на сьогодні мало хто може запропонувати.Виробники GPS трекерів не стоять на місці, і ми разом з ними. Читанням даних з CAN шини легкового авто за рівнем палива та оборотами двигуна вже мало кого можна здивувати, а ось читання додаткових параметрів щодо систем безпеки, ременів, помилок двигуна та інше – на сьогодні мало хто може запропонувати.

Вимога замовника: читання даних з CAN шини свого автопарку легкових та вантажних авто (паливо (рівень та витрата), обороти, температура двигуна, статуси дверей, помилки двигунів, повідомлення щодо низького рівня масла/палива, іншим worning-ам).

Проект запущено, ще відбувається «обкатування» на реальних об'єктах.

БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ

Переконайтеся у всіх перевагах супутникової системи моніторингу перед впровадженням її на своєму підприємстві. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам!
Зв'яжіться з нами
Це абсолютно безпечно.
Ваші дані не будуть передані третім особам.